Wycieczka do fabryki bombekFabryka KADPOL Kraina Bombek zaprasza do zwiedzania i na warsztaty grupy zorganizowane.

 

Rabat na bilety wstępu wycieczka/ warsztaty dla przyjeżdżających grup w miesiącach:

Wrzesień 7%

Październik 5%

 

W listopadzie i grudniu istnieje możliwość zapisania grupy na wycieczkę/warsztaty również w soboty!!!

 

+48 515 600 811 - w okresie zimowym wydłużamy czas telefonicznego zapisu na wycieczkę/warsztaty --- specjalnie dla Państwa jesteśmy do dyspozycji od Poniedziałku do Niedzieli w godzinach od 08:00 do 19:00 :)

 

Wymagana rezerwacja grupy przed planowanym przyjazdem!!!!

 

Pobierz ofertę w PDF


Na wycieczki do fabryki bombek  zapraszamy grupy szkolne, przedszkolne oraz grupy zorganizowane przez cały rok. Zapoznają się państwo z wszystkimi etapami powstawania naszych znakomitych szklanych bombek.

Po udanej wycieczce w fabryce, zapraszamy do skorzystania z możliwości spożycia obiadu na terenie fabryki (posiadamy dwie sale gastronomiczne). Wszelkie informacje w zakładce "Usługa gastronomiczna".

 ETAP I Dmuchanie szkła

Fabrykę można zwiedzać cały rok a wycieczka obejmuje cztery główne działy produkcji.  W dziale „dmuchalnia” zobaczymy jak podgrzewa się szklane rury, by z przygotowanych porcji szkła wydmuchać kule, z których powstaną piękne ozdoby choinkowe.

ETAP II Srebrzenie

 

„Srebrzalnia” pokaże jak w wyniku odpowiedniej reakcji chemicznej srebrzy się kule od środka, gdzie bombka uzyskuje podkład potrzebny do dalszych etapów dekoracji.

ETAP III Lakiernia

Następnym etapem będzie zwiedzanie lakierni gdzie bombki choinkowe nabierają różnorakich kolorów. W „lakierni” podpatrzymy jak kulki nabierają pięknych barw  i  przyjrzymy się jak nanosi się na bombki farby, które nadają im unikalnego wyglądu.

ETAP IV Dekorowanie

Następnie udajemy się na dekoratornie gdzie wykwalifikowany zespół dekoratorów, nadaje bombce wyjątkowy i unikalny wygląd. Podpatrzymy tu jak kulki nabierają pięknych barw, a także przyjrzymy się jak nanosi się na bombki dekoracyjne wzory przekonamy się co sprawia iż każda nasza bombka jest wyjątkowa.

ETAP V Sklepik

Na samym końcu mamy możliwość obejrzenia aktualnych trendów, które będą dominować w okresie świątecznym. Oczywiście istnieje możliwość zakupu naszych produktów. Producent bombek choinkowych Gniezno zaprasza do sklepiku do nabywania bombek w cenach producenta. Posiadamy największy sklep z bombkami w Gnieźnie.


W celu zapoznania się ze szczegółami zwiedzania fabryki prosimy o kontakt telefoniczny
+48 (061) 426 44 40 lub +48 515 600 811. Zapraszamy również do współpracy biura podróży.treść została wydrukowana ze strony
https://www.kadpol.pl/strona,.html