RODZINNE wycieczki i warsztaty - małe grupyFabryka KADPOL Kraina Bombek – jedna z największych atrakcji turystycznych w Powiecie Gnieźnieńskim zaprasza do zwiedzania i na warsztaty plastyczne z malowania bombek całe RODZINY. Po udanej wycieczce i warsztatach zapraszamy na nasz duży sklep producenta, w którym można zakupić bombki po atrakcyjnych cenach i wybierać w bardzo dużej ilości bombek.

 

Dla Rodzin i mniejszych grup przygotowaliśmy następujące terminy:

przez całe wakacje aż do  30.09.2020 od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 08:00 do 13:00

 

Dodatkowo następujące soboty dla osób, którym nie pasuje Nas odwiedzić w tygodniu:

sobota 22 sierpnia 09:00-13:00

sobota 12 września 09:00-13:00

sobota 17 października 09:00-13:00

 

szczegóły pod telefonem +48 512 680 690

 

Wymagana rezerwacja grupy przed planowanym przyjazdem!!!! Przyjmujemy grupy po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty.

 

W trosce o Państwa bezpieczeństwo na terenie fabryki za bilety wstępu oraz na sklepiku producenta można płacić bezgotówkowo kartą na miejscu.

 

Czy wiesz, że fabryka KADPOL Kraina Bombek jest najstarszą i największą fabryką bombek w Gnieźnie, która pracuje nieprzerwanie przez cały rok.


ETAP I Dmuchanie szkła

Fabrykę można zwiedzać cały rok a wycieczka obejmuje cztery główne działy produkcji.  W dziale „dmuchalnia” zobaczymy jak podgrzewa się szklane rury, by z przygotowanych porcji szkła wydmuchać kule, z których powstaną piękne ozdoby choinkowe.

ETAP II Srebrzenie

 

„Srebrzalnia” pokaże jak w wyniku odpowiedniej reakcji chemicznej srebrzy się kule od środka, gdzie bombka uzyskuje podkład potrzebny do dalszych etapów dekoracji.

ETAP III Lakiernia

Następnym etapem będzie zwiedzanie lakierni gdzie bombki choinkowe nabierają różnorakich kolorów. W „lakierni” podpatrzymy jak kulki nabierają pięknych barw  i  przyjrzymy się jak nanosi się na bombki farby, które nadają im unikalnego wyglądu.

ETAP IV Dekorowanie

Następnie udajemy się na dekoratornie gdzie wykwalifikowany zespół dekoratorów, nadaje bombce wyjątkowy i unikalny wygląd. Podpatrzymy tu jak kulki nabierają pięknych barw, a także przyjrzymy się jak nanosi się na bombki dekoracyjne wzory przekonamy się co sprawia iż każda nasza bombka jest wyjątkowa.

ETAP V Sklepik

Na samym końcu mamy możliwość obejrzenia aktualnych trendów, które będą dominować w okresie świątecznym. Oczywiście istnieje możliwość zakupu naszych produktów. Producent bombek choinkowych Gniezno zaprasza do sklepiku do nabywania bombek w cenach producenta.


W celu zapoznania się ze szczegółami zwiedzania fabryki prosimy o kontakt telefoniczny
+48 (061) 426 44 40 lub +48 515 600 811. Zapraszamy również do współpracy biura podróży.treść została wydrukowana ze strony
https://www.kadpol.pl/strona,.html