Fabryka bombek GnieznoFabryka Bombek KADPOL jest firmą rodzinną, która została stworzona w 1991 roku przez Dominika Kozłowskiego. Obecnie jest prowadzona przez jego dwóch synów Alberta i Radosława Kozłowskich. W fabryce po dziś dzień utrzymuje się świąteczną i rodzinną atmosferę. Podstawową i najważniejszą produkcją jest wyrób szklanych bombek choinkowych. Każdy etap powstawania bombek odbywa się za pomocą ludzkich rąk. Technologia ręczna sprawia, że każda nowo powstała bombka różni się od pozostałych, przez co staje się ona jedyna w swoim rodzaju, wyszukana i  nie do podrobienia.Do dziś nasze wyroby są  ręcznie dmuchane, a następnie zdobione przez doświadczonych dekoratorów. Cel jaki postawiła sobie nasza Fabryka Bombek to nadanie magicznego i niepowtarzalnego klimatu Świąt Bożego Narodzenia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów, od kul gładkich, po dekorowane oraz kształtki.

 

Realizujemy również indywidualne zamówienia według życzenia klienta. Nasze wyroby cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

 

Współpracujemy z małymi i dużymi korporacjami, sieciami handlowymi oraz z hurtowniami a także z wieloma sklepami z krajów spoza Europy, z kontynentów takich jak: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Australia.

 

 


Sprzedaż w dzisiejszych czasach bez kodu kreskowego na jednostce handlowej staje się coraz trudniejsza. Nawet jeśli państwa firma nie posiada tegoż numeru - Zapraszamy!
Jesteśmy długoletnim uczestnikiem międzynarodowego systemu EAN:UCC. Posiadamy własny kod, którym oznaczymy dla państwa nasze artykuły.

Producent Bombek choinkowych serdecznie zachęca do zapoznania się z ofertą!treść została wydrukowana ze strony
https://www.kadpol.pl/strona,.html